Novoryt AG

Oma algusest saadik ja peaaegu 20 aastat, firma NOVORYT AG arendab, toodab ja turustab materjale pindade remontiks ja taastamiseks nagu puit ja laminaatpinad, laminaat-, kork-, mineraal-ja keraamilised katted. Meie eesmärk - pakkuda spetsialistidele ühes lahenduses madalaimate kuludega saavutada kõrgemait tulemusi.
   
Selleks, olid  mõeldud kõrge kvaliteediga ja lihtsalt kasutamises tooted.
   
Firma NOVORYT AG jälitab suurema eesmärki - rahuldada oma klientide soove. Selleks, arendatakse uusi toodeit, täiustatakse olemasoleva kvaliteedi  ja arvestatakse  eelkõige klientide vajadusi.
   

NOVORYT Forte

NOVORYT Forte – see on uue põlvkonna pahtli mass täispuit defektide parandamiseks.  NOVORYT Forte-ga võib  paar sekundiga lihtsalt ja otsetarbikalt parandada augud, praod ja muuid puit defektid. Uuenduslik toode NOVORYT Forte, NOVORYT firmalt, sai 2005 aastal eripreemia Interzum award auhinna toote kõrge kvaliteeti eest.   

NOVORYT Forte tarnitakse graanulite kujul. Mass kuumutatakse ja kohaldadakse difektide kohtadese termopüstoliga (MS80). Tänu jahutus eri blokkile pahteldamise koht jahtub ja seejärel, pärast jahtumist, puit võib edasi töödelda.
     

Pahtel-sulatis

Pahtel-sulatis on mõeldud  defektide ja kahjustuste parandamiseks koormuste pindadel (parkett, laminaat-, kork-kate, köögimööbel, sünteetiline plastik). Küttekeha abil (nt gaasi või aku vahasulatus) pahtel-sulatis kuumutatakse ja natuke üleliigset kantakse parandamise kohale.  Pahtel-sulatis NOVORYT tarnitakse üle 125 eri värvi ja toone. Valmistame ka Teie nõudmisel erilisi värvitoone.


Pehme vaha

Defektide parandamiseks pehme vahaga ei ole vaja kuumutamist. Pehme vahal on hea sidestamine ja on mõeldud pinna parandamiseks siseruumides, kus ei ole märkimisväärset koormust . Pehme vahal on värvilahendus üle 80 värvi. Me valmistane ka Teie erilised värvid tellimisel.


Retušeerimise markerid

Retušeerimis Novorit markerid tarnitakse poolläbipaistev või läbipaistmatu. Tüübi jargi  me eristame kiud (nägu tavalised kontori pliiatsid), õhukesed (peenikese varas- pintsliga) ja ventiil (integreeritud ventiil enneaegse kuivamise vastu) markereid.


Fikseerimis lakk

Lakk spray on mõeldud kinnitegemiseks, tihendamiseks ja läige tasandamiseks. Lakk Spray ei jäta oreooli (kui on nõuetekohaselt kantud). Fikseerimis lakk Novorit tarnitakse poolläikiv, poolmatt ja matt pihustipudelites 400 ml ja 150 ml.


Teenindus kohvrid 

Teenindus kohvrid erineva suurusega - alates väikestest kuni professionaalseteni - mis tahes päringud.
 
Teenindus kohver A 
- plastikust kohver suurus 464x354x108 mm 
- 100 tahvlit pahtlit-sulatist NOVORYT 
- 20 tahvlit pehme vahat NOVORYT 
- 3 pudelit fikseerimis lakki (poolläikiv, poolmatt ja matt) 
- 1 peitel 
- 1 kaapleht 
- 1 gaasi vahasulatus koos gaasiga 
- 1 kangas vahasulatuse puhastamiseks  
- 2 lihvimis materjali